עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

כיצד לבחור את חברת התרגום הטובה ביותר?

02/05/2018 16:32
koltargum
חברת תרגום

העולם הגלובלי והתפתחות האינטרנט הביאו לחשיפה רחבה של אנשים, עסקים מידע ועוד. תהליך זה יצר התקשרות המלווה בהעברת מסמכים ואינפורמציה כתובה הדורשת תרגום שפות ברמה מקצועית. מצב זה הביא להקמת חברות תרגום רבות וכולן מפרסמות את שירותיהם באמצעות האינטרנט.

כיצד לבחור חברת תרגום בגוגל?

בחיפוש בגוגל ניתן לראות כי יש כל כך הרבה חברות תרגום המפרסמות את עצמן ואת השירותים שהן מעניקות. חלקן מתמחות בתרגום לשפות ספציפיות וחלקן מתמחות בתרגום לתחומי עניין שונים. אם אתם זקוקים לתרגום מקצועי? חשוב לדעת כיצד לבחור את חברת התרגום הטובה ביותר ושתענה על הצרכים שלכם בצורה אמינה, מדויקת ומהירה.   


לא כל דוברי שפה זרה הם מתרגמים. הכרת השפה לא מעידה על תרגום מקצועי, ומדויק ונטול שגיאות. אם אתם רוצים להציג תדמית איכותית ובין-לאומית עליכם או על העסק שלכם או לכל מטרה אחרת, מומלץ לפנות לחברת תרגום מקצועית. במדינות רבות תרגום מרושל או טעויות דקדוק עשויות לפגוע בתדמית.


דרך  נוספת לבחור בחברת מקצועית לשירותי תרגום, קשורה ברמת הידע וההכשרה של החברה. יש לבחור בחברת תרגום השולטת בתחום שלכם. עליכם לקבל מושג על איכות התרגום שהחברה מבצעת ואף להתבונן בעבודות לדוגמה. במקביל חשוב לדבר עם קולגות ולקבל המלצות על חברות תרגום שונות.


כחלק מניהול משא ומתן עם חברות תרגום, בקשו לבצע עבורכם דוגמת תרגום לטקסט שלכם בהיקף של כמות מילים סבירה מתחום העיסוק שלכם. עבודה זו תאפשר לכם לאמוד את איכות התרגום בצורה הטובה ביותר. בנוסף חשוב לבדוק את המחיר ואת התחייבות החברה לאספקת התרגום הנדרש תוך פרק זמן קצר הנקבע ביניכם.חברות תרגום מקצועיות יכולות אף להעניק לכם שירותים נלווים כמו: עריכת תרגום, עריכה לשונית, שירותי גרפיקה ודפוס, בקרת איכות וניהול כל הפרויקט, אך לכל אלה ישנה תוספת מחיר. אם וכאשר החברה עונה על הצרכים שלכם, באיכות, במחיר ובזמני הביצוע הרי שבחרתם בחברה איכותית שתחסוך לכם זמן יקר ותסגור לכם את כל הנישה החסרה להשגת המטרות שלכם.


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: